Deksan
 

Hakkımızda

Fiziksel görünüm ve teknik özellikleri ile arasından periyodik olarak test ve kontrol edilen ürün kalitesi, Türkiye ve Dünya standartlarındadır.Shadow

Hakkımızda

Yıllara dayanan endüstriyel tecrübesine bağlı olarak, fabrika, DEKSAN KONTRPLAK AĞAÇ SAN. LTD. ŞTİ. adı altında, Türk Endüstrisinin kalbinin attığı Marmara Bölgesinde, Adapazarı'nda kurulmuştur.

1975 yılından başlayarak, ağaç sanayinde kazandığı tecrübeleri, kalite ve verimlilik bakımından sürekli gelişen ürünlerine aktaran DEKSAN, günümüzde kaliteli kontrplak üretiminde başarılı bir noktadadır. DEKSAN, inşaat, mobilya, kapı, otomotiv ve ambalaj endüstrilerinin ihtiyaçlarına bağlı olarak, her çeşit kontrplağın üretimini gerçekleştirmektedir.

Kontrplağın üretiminde kullanılan tomruk çeşitleri, ürünün kullanım alanına göre değişmektedir. Ülkemiz doğal kaynaklarından elde edilen kayın, çam ve kavak gibi yerli tomruklar ile birlikte yurtdışından ithal edilen egzotik kökenli hammaddeler en verimli şekilde kullanılarak imalat yapılmaktadır.

Fiziksel görünümü ve teknik spesifikasyonları açısından periyodik olarak test ve kontrol edilen ürün kalitesi, Türkiye ve Dünya standartlarındadır.

İşletmenin faaliyete geçmesiyle birlikte, sürekli yürütülen gelişim, bizi Türkiye'nin içindeki ve dışındaki bütün müşterilerimize cevap verir hale getirmiştir. Genel amaçlı her çeşit kontrplağı ürettiğimiz fabrikamızda, önemli sayıda müşteriye ulaşılmaktadır.

Home